SHARE
 

CESTOVÁNÍ & DOPRAVA

 

CESTOVÁNÍ & DOPRAVA

cape-air.jpg

Letadla sestupují z modravých výšin nebes, zatímco lodě si razí cestu nad modravými hlubinami oceánu.

Bez ohledu na to, jak na Britské Panenské ostrovy cestujete, maximálně se vynasnažíme zajistit vám nerušenou cestu v kvalitě první třídy.

Pokud přiletíte, upozorňujeme, že na naše hlavní letiště (Terrence B. Lettsome Airport – EIS) nelétají žádné přímé lety z Evropy, USA, Kanady, ani Jižní Ameriky. Při rezervaci letenek požádejte o let na ostrov Tortola nebo uveďte kód letiště – EIS. Kód letiště Virgin Gorda Airport je VIJ.

Pokud přijíždíte po moři, vstupní přístavy se nacházejí ve městě Road Town a West End na ostrově Tortola, v přístavu Great Harbour na ostrově Jost Van Dyke a v zálivu St. Thomas Bay na ostrově Virgin Gorda. Všechna plavidla se musejí ihned po příjezdu odbavit u celních a imigračních úřadů a předložit platný cestovní pas a doklady o registraci lodi.
Všechny cesty vedou na Britské Panenské ostrovy. Britské Panenské ostrovy jsou obklopeny řadou letišť, díky nimž je přílet i odlet snadnou součástí vašeho cestovního plánu. Pokud poletíte přes USA, portorický San Juan nebo Americké Panenské ostrovy, mějte na paměti, že pro transit platí podmínky ke vstupu jako do USA ( vízum nebo ESTA a biometrický pas).

 

 
taxis.jpg

Najměte si taxi u jednoho z mnoha provozovatelů taxi služeb na Britských Panenských ostrovech, kteří jsou přátelští a dobře znají místní terén.

car-pi.jpg

Pokud si na ostrovech Tortola, Virgin Gorda, Anegada nebo Jost Van Dyke půjčíte automobil, získáte možnost cestovat svým vlastním tempem… nebo jednoduše prozkoumejte některý z větších Britských Panenských ostrovů ze sedla jízdního kola či skútru.

ferry-pi.jpg

Trajektová doprava mezi většími ostrovy Britských Panenských ostrovů zajišťuje časté, rychlé a efektivní spojení – ideální způsob cestování mezi ostrovy.

fly-pi.jpg

Využijte některou z mnoha charterových leteckých společností, které zajišťují spojení v rámci Britských Panenských ostrovů a v Karibiku.