SHARE
 

Dovolená

 

Dovolená

Couple_Beach_Baths.jpg

60 ostrovů, 1 nezapomenutelný zážitek. Na světě neexistuje žádné druhé místo jako Britské Panenské ostrovy.

Naše ostrovy jsou odrazovým můstkem do ráje. Každý ostrov je jedinečný svojí malebností, která láká k poznávání. Bez ohledu na to, zda si jako destinaci vyberete jeden ostrov, nebo se rozhodnete pro plavbu kolem řetězce Britských Panenských ostrovů, díky odlišnosti ostrovů a nepřebernému množství aktivit budou možnosti vaší dovolené v Karibiku nekonečné.

Objevte potěšení z našich písečných pláží a azurových vod, zázraků našich národních parků, našeho exotického multikulturního dědictví a vřelých a přátelských obyvatel. Proměňte svoji dovolenou na Britských Panenských ostrovech v akční dobrodružství, nebo jen relaxujte a kochejte se výhledem.

Nezáleží na tom, zda se ubytujete v jednom z mnoha našich hotelů a vil nebo využijete ubytování v kempech či zakotvíte v jednom z našich přístavů. Britské Panenské ostrovy jsou více než jen prázdninová destinace v Karibiku – již při své první návštěvě se tady budete cítit jako doma.

 
Couple_Pool_VG.jpg

Skvělé místo pro romantickou dovolenou vhodné pro ty, kteří milují relaxaci ve dvou, i pro ty, kdo chtějí zažít společné dobrodružství při objevování našich ostrovů.

Family_Baths_VG.jpg

Prozkoumejte společně zázraky Britských Panenských ostrovů. Máme něco pro každého –nabízíme aktivity pro všechny věkové skupiny.

return-stay.jpg

Budete-li se chtít vrátit a zůstat s námi, připravili jsme pro vás speciální nabídku! Máme pro vás bohatou nabídku od základních a cenově dostupných balíčků po ty nejluxusnější!