SHARE
 

FILMOVÁ KOMISE

 

FILMOVÁ KOMISE

film-com-conch-web1.jpg

Pst! Řekněte o to všem! Je to tajemství…malé tajemství přírody!

Vítejte na Britských Panenských ostrovech – v přední filmové lokalitě celého Karibiku! Díky zkušeným štábům, zasvěceným místním produkčním se spoustou kontaktů, vlnícím se zeleným kopcům a zdánlivě nekonečným bílým písečným plážím se Britské Panenské ostrovy hodí pro jakýkoliv scénář z tropického prostředí, který vás napadne. Západy a východy slunce, které přinášejí nadpozemské zážitky, potápění na místech plných starověkých památek, mořských vraků a pestrých tropických ryb, nádherné, větrem a mořem ošlehané stavby, které obstály v čase a jsou svědky 200leté historie…to vše je tajemstvím přírody! Podívejte se přes objektiv své kamery a přesvědčte se na vlastní oči!
Filmová komise Britských Panenských ostrovů byla založena před více než 25 lety s cílem podpořit filmové produkce, které přicházejí do této výjimečné karibské země, a usnadnit jim práci. Od té doby vzala celá země filmaře za své a každý rok vřele vítá rostoucí počet zahraničních produkcí. Mnohé z těchto produkcí se na Britské Panenské ostrovy pravidelně vracejí a některé členy jejich štábů už znají ostrované osobně.
Podobně jako mnohá odvětví byl i filmový průmysl na Britských Panenských ostrovech zasažen nedávným poklesem světové ekonomiky. I přesto se nám podařilo udržet zdravou rovnováhu a Filmová komise Britských Panenských ostrovů nyní spouští novou vylepšenou marketingovou strategii, pomocí které znovu představuje malá tajemství přírody (Nature's Little Secrets) jako nejlepší filmovou lokalitu celého Karibiku.
Filmová komise také vystupuje jako prostředník mezi tvůrci filmů/fotografy a všemi příslušnými vládními agenturami, zejména ministerstvy cla, práce a přistěhovalectví, Správou národních parků a policií Britských Panenských ostrovů.
Informace o možnosti filmování na Britských Panenských ostrovech vám poskytne:

Informace o možnosti filmování na Britských Panenských ostrovech vám poskytne:
Clive McCoy, filmový komisař
BVI Tourist Board & Film Commission | P.O. Box 134 | Road Town | Tortola | British Virgin Islands | VG1110
Tel: (284) 494-4119 | Fax: (284) 494-8138 | cmccoy@bvitourism.com

Sledujte Filmovou komisi Britských Panenských ostrovů na:
Facebook  |   Twitter

 
film-commissioner.jpg

Přímo zde na Britských Panenských ostrovech naleznete většinu podpůrných služeb, které může vaše filmová produkce potřebovat.

film-commission-image.jpg

Filmová komise Britských Panenských ostrovů vyžaduje, aby jednotlivci a organizace, které chtějí na ostrovech realizovat filmový projekt, splnili následující požadavky:

film.jpg

Britské Panenské ostrovy se staly místem pro natáčení filmů, reklam, televizních pořadů apod.

film-com-web.jpg

Vše, co musíte vědět o filmování a fotografování v některém z našich krásných národních parků.