SHARE
 

Firemní akce

 

Firemní akce

Millionaire_Road_VG.jpg

O vše, co potřebujete pro své obchodní plánování, bude postaráno.

Plánujete schůzku, firemní ocenění nebo jinou firemní akci? Britské Panenské ostrovy nabízejí nevšední zážitky, které nezažijete v žádné jiné destinaci. Zbavíme vás starostí s plánováním. Pro konání vašich schůzek zajistíme celou řadu kompletně vybavených míst, služeb a výjimečný personál společně s ohromující scenérií a velkým množstvím rekreačních aktivit.

 
meetingsincentives.jpg

Plánujete schůzku, ocenění předních výrobců nebo pořádáte rodinné setkání? Dovolte, aby se Britské Panenské ostrovy staly tajemstvím vašeho úspěchu. Můžeme s jistotou říci, že žádná jiná destinace v Karibiku nenabízí takovou rozmanitost a kvalitu jako Britské Panenské ostrovy.

ifc.jpg

Jako přední finanční centrum hraje Mezinárodní finanční centrum na Britských Panenských ostrovech (B.V.I. International Finance Centre) klíčovou roli při propagaci a podpoře Britských Panenských ostrovů.

 

bviccha.jpg

Hospodářská komora a Asociace hotelů Britských Panenských ostrovů (B.V.I. Chamber of Commerce & Hotel Association) si klade za cíl aktivní propagaci pozitivního obchodního a společenského prostředí, které bude pro ostrovy přínosné, při zachování jedinečných výhod, které Britské Panenské ostrovy nabízejí.