SHARE
 

Svatby

 

Svatby

Wedding_Couple.jpg

Vaše svatba v zahraničí si zaslouží kouzlo Britských Panenských ostrovů.

Řekněte „ano“ malé svatbě uprostřed nádherné krajiny na jedné z našich skrytých pláží nebo slavnostní recepci na souši či na moři. Místa pod širým nebem i pod střechou, profesionální personál a bezpočet dalších služeb jsou zárukou svatby snů v zahraničí pro každou nevěstu a ženicha.

 

Další informace získáte v sekci PRAVIDLA A POŽADAVKY.

 

 
weddingplanner.jpg

Nejjednodušším způsobem při uzavření sňatku na Britských Panenských ostrovech je využít služeb svatebního koordinátora, který vše zařídí za vás. Od povolení a administrativu po obřad a svatební cestu – váš svatební koordinátor zajistí, aby vše běželo hladce.

fortrecovery.jpg

Na Britských Panenských ostrovech rozhodně není nouze o nádherná místa a profesionální služby pro realizaci vašich svatebních plánů. Dovolte nám, abychom se o vás v tento zvláštní den postarali.

weddingphotographer.jpg

Svatební fotografové
Připomeňte si svůj jedinečný den krásnými fotografiemi a videem pořízenými našimi profesionály. Nabízíme svatební fotografie, zásnubní portréty, rodinné a skupinové portréty, portréty dětí, zvláštních setkání a krajinné snímky Britských Panenských ostrovů.

romancecouplebeach.jpg

Svatební cesty
Existuje nějaké lepší místo, kde začít váš společný život? Získáte krásné vzpomínky, které budete společně sdílet celý život.