SHARE
 

Tortola

 

Tortola

tortola-web2.jpg

Tortola, hlavní ostrov Britských Panenských ostrovů.

Poznejte krásy ostrova Tortola. Zaplavte si nebo se projděte podél bělostných písčitých pláží, prozkoumejte starobylé zříceniny, ochutnejte místní vynikající kuchyni nebo spusťte kotvu a nechte se kolébat v rytmu azurového moře. Tortola, největší ostrov řetězce Britských Panenských ostrovů, nabízí celou řadu aktivit, které si můžete při své dovolené v Karibiku vychutnat.

 
tortola-web.jpg

Ostrov Tortola, na němž se minulost Západní Indie snoubí s přítomností Britských Panenských ostrovů, charakterizují prachově jemné, bělostné písčité pláže, svěží zelené hory a chráněný přístav plný jachet.

windsurfingsm.jpg

Pro ty z vás, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku, nabízíme celou řadu aktivit, kterým se na Britských Panenských ostrovech můžete věnovat.

festivalparadetortola.jpg

Na Britských Panenských ostrovech se neustále něco děje. Každoročně pořádáme mnoho akcí, které přitahují návštěvníky všech zájmů.

longbayresort.jpg

Nabízíme širokou škálu ubytovacích možností na všech hlavních ostrovech. Britské Panenské ostrovy vám nabídnou místo, které bezezbytku splní vaše sny o Karibiku, ať už jsou vaše představy jakékoliv. Typy ubytování sahají od středisek a hotelů, až po apartmány, domy a vily. A pokud si chcete od všeho na chvíli odpočinout, můžete se také ubytovat na soukromém ostrově.