SHARE
 

Virgin Gorda

 

Virgin Gorda

bathvirgingorda4.jpg

Ostrov Virgin Gorda – ráj s otevřenou náručí.

Ostrov Virgin Gorda láká návštěvníky svými jachtařskými kluby, tichými zátokami, bezpečnými kotvišti a luxusními středisky a vilami. Exkluzivní jachtařský klub Bitter End Yacht Club, který leží u laguny North Sound a je přístupný pouze po vodě, nabízí prvotřídní středisko a neopakovatelnou prostou elegancÍ.

 
devilsbayvirgingorda.jpg

Třetí největší z Panenských ostrovů o rozloze 22 čtverečních kilometrů oplývá přírodními krásami. Objevte stezky lemované místní vegetací a poznejte přírodní rezervace a přírodní krásy našich chráněných národních parků.

northsoundboating.jpg

Pro jednodenní výlety můžete použít pravidelná trajektová spojení s městy Road Town a Spanish Town na sousedním ostrově Tortola, který má také vlastní letiště. Další trajekt dopravuje cestující z Trellis Bay na ostrově Beef Island do Leverick Bay, Bitter End Yacht Club.

 

springregatta5.jpg

Ať už vás zajímá hudba, plachtění, kultura, sport nebo cokoli jiného, máme pro vás tu pravou atrakci.

bitterendyachtclub.jpg

Panenské ostrovy jsou proslulé pohostinnými a autentickými možnostmi ubytování, které promění vaši vysněnou karibskou dovolenou ve skutečnost. Najdete zde vše od klidných a středisek, bungalovů a vil až po malebné kempy a luxusní letoviska na soukromých ostrovech.